0item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Lazzoni Garantisi

Bütün üçlü, ikili, tek ve köşe koltuklarımızı, gardırop, şifonyer, komodin, yatak gibi yatak odası mobilyalarımızı, tv ünitesi, masa, sehpa gibi oturma odası ahşap ürünlerimizi Lazzoni üretiyor, Lazzoni garanti ediyor. Lazzoni tarafından üretilen bütün mobilyalarımızda 2 yıl boyunca geçerli olmak üzere parça, mekanik aksam ve ahşap yüzey garantisi sunuyoruz.


Lazzoni Garantisi
Tüm ürünlerimiz 2 yıl boyunca Lazzoni garantisi altındadır.

Parça Garantisi
Gelen ürününüzün herhangi bir parçasında (kulp, kapak, koltuk ayağı v.b.) üretimden kaynaklanan problemlerde hatalı parçanın ücretsiz değişimi yapılır.

Yüzey Garantisi
Panel ürünlerimizin yüzeyi ısıya, sıvıya ve çizilmeye karşı dirençlidir. Yani normal ahşap yüzeylere göre çok daha dayanıklıdır.


Mekanik Garantisi
2 yıl boyunca menteşe, ray sistemi, yatak mekanizması gibi parçalar garanti altındadır.

Montaj Garantisi
Kurulumunu Lazzoni ekiplerinin yapmış olduğu ürünlerde oluşabilecek hatalar garanti altındadır.


Sonsuz Servis Garantisi
Ürününüz seneler sonra garanti süresini aşmış olsa dahi, sorunlarınızın çözümü satış sonrası ekiplerimizin sorumluluğu altındadır. Ürünlerinizin onarımında veya parça değişiminde kar amacı güdülmez, sadece parça ve hizmet bedeli yansıtılmaktadır.


7/24 Destek
Size sunduğumuz her ürün ve hizmet için bize istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Kafanıza takılan ne olursa olsun, sizlere yardımcı olabilmek için 7/24 çalışıyoruz.


Garanti Şartlarından nasıl faydalanabilirim?
Eğer üretim hatası veya nakliyat ile ilgili bir hasar olmuşsa, lütfen ürün elinize geçtiğinde durumu detaylı olarak belgeleyin. Telefonunuzla bile çekeceğiniz bir kaç kare fotoğraf bizim için nakliyatı veya üretimi gerçekleştiren ekip ile konuyu netliğe kavuşturmamızda çok faydalı olacaktır. Eğer üretim hatası veya nakliyattan meydana gelen bir hasarsa, elinizde ulaşmasından itibaren 8 iş günü içerisinde sizden bize destek@lazzoni.com veya irtibat telefonumuzdan ulaşmanızı rica ediyoruz. Onun dışında 2 yıl içinde mekanik aksamda meydana gelebilecek garanti ihtiyaçlarında bize destek@lazzoni.com veya irtibat telefonumuzdan ulaşmanız yeterlidir.